Косметика

зуб.паста Dentissimo Advanced Whitening Gold 75 мл

Зубна паста-гель Dentissimo Передова відбілююча Gold забезпечує високу ефективність відбілювання зубів. Такі переваги, як золото і натуральні інгредієнти, які сприяють результативному відбілюванню.

Інноваційна Золота формула надає шанс отримати бажану «голлівудську» усмішку.

Паста-гель гарантує приємне відчуття свіжості дихання і приємний смак.

Цінність золота в цій зубній пасті-гелі допомагає поєднувати і підтримувати високі естетичні стандарти і здоров'я ваших зубів.

Особливості
Гідратований кремній дбайливо полірує і очищає зубну емаль від нальоту і зубного каменю.
Ксилітол, монофлюорофосфат натрію попереджають появу бактерій і зміцнюють верхній шар зубної емалі, запобігаючи появі карієсу.
Гіалуронат натрію має зволожуючий ефект і допомагає досягти естетичного і здорового зовнішнього вигляду тканин ясен.
Гераніум стимулює процеси загоєння, знижуючи чутливість.
Вітамін В5 є додатковим джерелом вітамінів і підтримує здоров'я тканин ротової порожнини, запобігає роздратування ясен.
Лейконосток допомагає запобігти активності бактерій і грибкових збудників.
Антибактеріальні властивості евгенолу і колоїдного срібла допомагають забезпечити здоров'я зубів і ясен, запобігають розвитку галитоза.
Слюда дарує сяйво вашої посмішці.
склад
Сорбітол, вода, гідратований діоксид кремнію, ксилитол, лаурілосаркозінат натрію, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, аромат ізатор, монофторфосфат натрію, целюлозна камедь, ацесульфам, пропіленгліколь, екстракт герані макулатум, гіалуронат натрію, пантотенова кислота, колоїдне золото, колоїдне срібло, лейконосток , бензоат натрію, слюда, діоксид титану, оксид заліза, евгенол, циннамал, гераніол.

Т86157

Аптека интернет цен

Весь товар нашей аптеки сертифицирован
Лицензия на розничную продажу медикаментов 
АЕ №193411 от 28.10.2013 г.

Обратная связь

Аптечная справка
(061) 218-55-55
098-218-55-55

099-218-55-55

ПН-ПТ с 08:00 до 19:00
СБ с 08:00 до 17:00

Присоединяйтесь

Наши аптеки Обратная связь