Косметика

турбиотик дисбактериоз капс. №15

ТУРБІОТІК ДИСБАКТЕРІОЗ
Лакто - і біфідобактерії для перемоги над дисбактеріозом + лактоферрин для імунітету.

Як працює?
ТУРБІОТІК дисбактеріоз сприяє нормалізації мікрофлори кишечника при дисбактеріозі, діареї, запорах, здутті живота (метеоризмі), нудоті, блювоті, болю в животі і
при порушенні процесів харчування і травлення.

ТУРБІОТІК дисбактеріоз знищує шкідливі бактерії в кишечнику. Молочнокислі бактерії, які присутні в Турбіотіке виробляють особливу речовину - молочну кислоту, яка знищує шкідливі для людини мікроорганізми.

ТУРБІОТІК дисбактеріоз допомагає імунній системі організму

У складі Турбіотік входить речовина лактоферрин, яке є одним з компонентів імунної системи організму. Воно активізує власні захисні сили організму і має радіопротекторних властивостей.

ТУРБІОТІК дисбактеріоз захищає від шкідливих мікроорганізмів Лактоферин - речовина, яка допомагає захистити організм від інфекції, за рахунок противобактериальной, противірусної, проти паразитарну активності.

ТУРБІОТІК дисбактеріоз працює навіть в складних умовах порушень шлунково-кишкового тракту У складі Турбіотік присутні корисні бактерії, які можуть розвиватися навіть при несприятливих умовах дії шлункового соку, жовчних кислот та інших речовин, які можуть негативно впливати на нормальну мікрофлору.

ТУРБІОТІК дисбактеріоз ефективний навіть під впливом шкідливих факторів Корисні бактерії пробіотика мають властивості, які дозволяють закріпитися їм на слизовій кишечника і почати свою дію, незважаючи на присутні там зміни після поразки шкідливими вірусами і бактеріями.

Зручно приймати - 1 раз на добу!

склад
• Lactobacillus acidophilus LA14 (ATCC SD5212) не менше 4 мільярдів КУО життєздатних
бактерій,
• Bifidobacterium lactis BL04 (АТСС SD5219) не менше 1 мільярда КУО життєздатних бактерій,
• Лактоферин - 25 мг.
Lactobacillus acidophilus виробляє молочну кислоту, яка створює несприятливі умови для життєдіяльності патогенних і умовно-патогенних бактерій (стафілококи, протеї, ентеропатогенні кишкові палички). Bifidobacterium lactis краще за інших штамів переносять дію кислотного середовища шлунка, а також жовчних кислот і солей, які у високих концентраціях присутні в тонкому кишечнику. Іншою особливістю є здатність ефективно закріплюватися на слизовій оболонці кишечника, в тому числі після ротавірусної інфекції. Лактоферин є одним з компонентів імунної системи організму; він бере участь в системі неспецифічного гуморального імунітету, регулює функції імунокомпетентних клітин. Крім цього лактоферрин має противобактериальное, противірусну, противопаразитарное активність, а також імуномодулюючу дію і радіопротекторних властивостей.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:
вживати дорослим і дітям від 3 років по 1 капсулі 1 раз на добу. Якщо дитина не може проковтнути капсулу, рекомендується розкрити її і змішати вміст з чайною ложкою охолодженої до кімнатної температури рідини (чай, підсолоджений вода, інше). Термін споживання узгоджувати з лікарем. Подальші курси і періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Дозволений до застосування жінкам під час вагітності та в період лактації.

Запобіжні заходи:
перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування. Перед початком вживання дієтичної добавки і при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів обов'язкова консультація лікаря. Застереження при використанні: підвищена чутливість до компонентів продукту. Не є лікарським засобом

Т78709

Аптека интернет цен

Весь товар нашей аптеки сертифицирован
Лицензия на розничную продажу медикаментов 
АЕ №193411 от 28.10.2013 г.

Обратная связь

Аптечная справка
Тел.: (061) 218-55-55
Моб.: 098-218-55-55

Горячая линия
Тел.: (061) 218-55-56
Помощь по сайту
0 800 33 01 03

Присоединяйтесь

Наши аптеки Обратная связь